Naslovna

Gimnazija "Borislav Petrov Braca" Vršac
Poštovani profesori i učenici, od 27. oktobra 2014. godine važi novi raspored časova. Možete ga pogledati na strani: http://vrsackagimnazija.edu.rs/cms/sr/raspored/raspored-casova.html
2014-10-25 11:28:07
Gimnazija "Borislav Petrov Braca" Vršac
Poštovani, pozivamo Vas na svečano otvaranje izložbe slika umetnika Vasilija Vase Dolovačkog Petak, 17. oktobar 2014. godine, 18 časova, velika galerija KC
2014-10-15 14:52:14
Gimnazija "Borislav Petrov Braca" Vršac
Rad na profesionalnoj orijentaciji učenika naše škole u ovom periodu školske godine poklapa se sa evropskom nedeljom programiranja koja se održava u periodu od 11-17 oktobra. I naša škola uzeće učešće u obeležavanju ove nedelje. U petak 17.10. sa početkom u 13.30 h u zbornici naše škole održaće se predavanje za učenike zainteresovane za programiranje, programske jezike, razvoj programiranja i primere dobre prakse. Predavanje će održati g.Milan Šašić programer i g.Dejan Tanasijević direktor HiTeam-a u saradnji sa našim profesorima informatike. Pozivamo sve zainteresovane učenike, naročito III i IV godine koji intenzivno razmišljaju o tome kojom profesijom će se baviti, da dođu na predavanje i čuju šta se sve podrazumeva pod zanimanjem programer.
2014-10-15 11:43:01

Опширније о активностима школе