Naslovna

Gimnazija "Borislav Petrov Braca" Vršac
U sredu, dana 27.januara u našoj školi obeležen je dan Svetog Save koji se slavi kao dan duhovnosti i školstva. Osim tradicionalne školske priredbe, učenici su nam, zajedno sa svojim profesorima, priredili šahovski i košarkaški turnir. Našoj profesorki matematike, prof. Dojni Ardeljan, dobitnici Brašovanove nagrade, čestitao je kolektiv naše škole, na čelu sa direktorkom Tamarom Pešić, na dodeljenom priznanju i poželeo joj još puno uspeha u daljem radu! Čestitamo dramskoj sekciji koja je na jedan potpuno inovativan način obradila aktuelnu tematiku, sve čestitke njihovim mentorima, aktivu profesora srpskog jezika i književnosti. Čestitamo i našim horistima koji su,predvođeni prof.Kliskom, bili na visini zadatka. Sportskim ekipama, druge i četvrte godine u košarci, sve čestitke, a pobedniku šahovskog turnira, Aleksandru Đorđeviću,takođe čestitamo. Profesorima fizičkog vaspitanja, prof.Danilović i prof. Čebzanu,svaka čast na organizaciji sportskog dela programa. Čestitke i učesnicima turnira u šahu koji je organizovao prof. Ristanić. Ponosni smo na sve učenike i njihove profesore koji su osmislili, realizovali i ispratili ovogodišnji program
Photos from Gimnazija
Photos from Gimnazija "Borislav Petrov Braca" Vršac's post
2016-02-03 20:18:05
Gimnazija "Borislav Petrov Braca" Vršac
U sredu 27. januara je radni i nenastavni dan. Povodom dana Sv. Save u našoj školi održaće se sledeći program: 10.00 h košarkaški i šahovski turnir 12.00 h priredba učenika naše škole Pozivaju se učenici da prisustvuju programu povodom dana Sv.Save i time daju doprinos obeležavanju ove školske manifestacije.
Timeline Photos
2016-01-26 11:04:58
Gimnazija "Borislav Petrov Braca" Vršac
U subotu 23. januara u Tehničkoj školi „ 23 maj“ u Pančevu održano je okružno takmičenje iz matematike za učenike srednjih škola. Iz naše škole na ovom takmičenju su učestvovali: Đorđević Aleksandar I1, Aćimović Mihajlo II2, Zarkula Konstantin III1, Aćimović Stefan IV2 i Orgrizović Uroš IV2. Đorđević Aleksandar osvojio je drugo mesto i plasman na dalji nivo takmičenja. Čestitamo Aleksandru i njegovom mentoru prof. Ljubici Rankov Payne! Mihajlo Aćimović osvojio je drugo mesto. Čestitke Mihajlu i njegovom mentoru prof. Momiru Ristaniću! Aćimović Stefan osvojio je prvo mesto i plasman na dalje takmičenje! Čestitamo Stefanu i njegovom mentoru prof. Ljubici Rankov Payne! Čestitke i svim učesnicima i aktivu profesora matematike naše škole! Puno sreće svima koji su se plasirali u nastavku takmičenja!
Timeline Photos
2016-01-25 13:25:02
Gimnazija "Borislav Petrov Braca" Vršac
U skladu sa kalendarom obrazovno-vaspitnog rada srednjih škola na teritoriji Vovodine za školsku 2015/16.godinu, prvi nastavni dan u drugom polugodištu je petak 15. januar 2016 god. Učenici će toga dana ići po rasporedu koji je važeći, odnosno sa kojim se završilo prvo polugodište.
2016-01-12 12:13:38
Gimnazija "Borislav Petrov Braca" Vršac
Opština Vršac raspisala je konkurs za dodelu materijalne pomoći studentima i učenicima srednjih škola sa područja Opštine Vršac za 2016. godinu.
Konkurs za materijalnu pomoć studentima i učenicima
evrsac.rs
2016-01-12 12:07:22