Naslovna

Gimnazija "Borislav Petrov Braca" Vršac
U utorak 27. januara je radni i nenastavni dan. Povodom dana Sv. Save u našoj školi održaće se sledeći program: 9.30 h odbojkaški i šahovski turnir 11.00 h priredba učenika naše škole Pozivaju se učenici da prisustvuju programu povodom dana Sv.Save i time daju doprinos obeležavanju ove školske manifestacije.
2015-01-26 10:17:30
Gimnazija "Borislav Petrov Braca" Vršac
Raspisan konkurs za dodelu materijalne pomoći učenicima i studentima.
Javni konkurs - materijalna pomoć studentima i učenicima
evrsac.rs
Opštinska Komisija za dodelu materijalne pomoći učenicima i studentima sa teritorije opštine Vršac, raspisala je Konkurs za dodelu materijalne pomoći...
2015-01-22 15:46:10
Gimnazija "Borislav Petrov Braca" Vršac
Izmene rasporeda dopunske/dodatne nastave : prof. Đenić dodatna umesto u ponedeljak, održaće se u sredu 14.01. sa početkom u 11h. ; prof. Cvetković u sredu 14.01. umesto u 10h, počeće nastavu u 12h. Marina Petrović, nemački jezik, dopunska nastava 14.01. 2015. od 10h.
2015-01-13 14:49:12
Adrijana Barsi
2015-01-09 11:42:56
Gimnazija "Borislav Petrov Braca" Vršac
Nećemo ovde puno da komentarišemo. Razdelili smo sve prikupljeno, što Domu za decu i omladinu "Vera Radivojević", što udruženju građana "Pletenica" iz Bele Crkve. Svi su nas obasuli ljubaznošću i pohvalama. Iskoristiću ovih nekoliko redova da se zahvalim DOO "Vodomatika" iz Vršca što su nam obezbedili prevoz, njihovom vozaču Aleksandru koji je strpljivo i pažljivo vozio po onakvom zaleđenom putu. Zaista su nam puno pomogli. Štićenike, odnosno članove udruženja nismo imali prilike da vidimo, ali su nam obećali skori dolazak sa zahvalnicom za naše učenike. I zaposleni u Domu i Danijela Jovanovic, predsednica udruzenja "Pletenica" porucili su, vezano za nasu skolu, da imamo divnu decu. Da, divna su i plemenita sva nasa deca.
završena humanitarna akcija
završena humanitarna akcija "Podeli sreću"
2015-01-05 16:23:14

Опширније о активностима школе