Naslovna

Gimnazija "Borislav Petrov Braca" Vršac
Lorina Bosiok, kao učenik generacije naše škole prisustvovala je četrnaestom po redu prijemu koji se organizovao u čast najboljih učenika srednjih škola iz Srbije. Prijem se održao u petak 26. juna sa početkom u 18h u Belom dvoru sa Njihovim Kraljevskim Visočanstvima Prestolonaslednikom Aleksandrom i Princezom Katarinom kao domaćinima. Najbolji maturanti su dobili pohvalnice i prigodne poklone kao priznanje za izuzetne rezultate koje su ostvarili u srednjoj školi.Čestitke Lorini na pohvali i priznanju, još jednom nas je prezentovala na najbolji mogući način. Želimo joj još puno uspeha i sreće u daljem životu i radu.
2015-06-30 16:49:49
Gimnazija "Borislav Petrov Braca" Vršac
Druga po redu Vršačka ulična olimpijada! Prijavite se!
Prijavite se za Vršačku uličnu olimpijadu!
studentivrsac.org
Unija studenata opštine Vršac zajedno sa Stonoteniskom akademijom "Millennium", Vršačkim atletskim klubom 1926 i grupom "Harp bikes" organizuje drugu...
2015-06-29 19:09:04
Gimnazija "Borislav Petrov Braca" Vršac
Naša škola je na osnovu konkursa AP Vojvodine,a koji se odnosio na dodelu sredstava za nabavku opreme, dobila na raspolaganje 400.000 dinara. Novac će biti iskorišćen za nabavku računarske opreme. Dobijanjem ovih sredstava zasigurno će se poboljšati rad u školi, modernizovaće se nastavni proces, na obostrano zadovoljstvo kako učenika tako i zaposlenih u njoj.
2015-06-25 20:20:26
Gimnazija "Borislav Petrov Braca" Vršac
Pozivamo sve učenike i zainteresovane da posete sajam polovnih udžbenika!
2015-06-15 17:47:37
Čestitamo našoj Lorini!
Lorina Bosiok učenik generacije vršačke Gimazije
evrsac.rs
Nastavničko veće Gimnazije "Borislav Petrov Braca" proglasilo je Lorinu Bosiok "Učenikom generacije" za školsku 2014./15. godinu.
2015-06-15 17:45:15
Gimnazija "Borislav Petrov Braca" Vršac
Nikoleta Nešković (II3) osvojila je prvo mesto na takmičenju u poznavanju nemačkog jezika u kategoriji učenika drugog razreda. Takmičenje je organizovao Nemačko-austrijski kulturni edukativni centar Willkommen osnovan zarad pružanja podrške učenicima u učenju i usvajanju nemačkog jezika i kulture. Čestitamo Nikoleti i njenom mentoru prof. Olgi Veličkovski Pavkov!
2015-06-10 20:12:30

Опширније о активностима школе